Slovenské, prírodné krmivá super prémiovej kvality.

Patriot

Patriot predstavuje prírodné krmivo superprémiovej kvality priamo zo Slovenska, vyrobené len zo slovenských surovín. Vďaka vysokému podielu bielkovín zo štyroch druhov čerstvého mäsa (hovädzie, bravčové, morčacie a divina), doplnených o ryžu, zeleninu a výťažky z 11 liečivých bylín je ideálne pre psov s aktívnym životným štýlom, ako aj pre psov v období rastu. Multiproteínová receptúra bez použitia kuracieho mäsa a pšenice znižuje pravdepodobnosť vzniku alergií a pridanie humínových látok, tanínu a pestreca mariánskeho priaznivo vplýva na imunitný systém a celý proces trávenia.

Patriot sensitive

Patriot sensitive predstavuje prírodné hypoalergénne krmivo superprémiovej kvality priamo zo Slovenska, vyrobené len zo slovenských surovín. Vďaka monoproteínovej receptúre čerstvého morčacieho mäsa, pridaním batátov, zeleniny a výťažkov z 13 liečivých bylín je ideálne pre psov trpiacich na rôzne alergie. Starostlivo skombinovaná receptúra s obsahom humínových látok, tanínom a pestrecom mariánskym priaznivo vplýva na imunitný systém a celý proces trávenia.

Slovenské krmivo Gazda

Slovenské krmivo Gazda obsahuje 51% čerstvého mäsa v sušenom stave a to morčacie, kačacie a husacie. Toto hydinové superprémiové krmivo je vhodné pre všetky plemená psov, granule sú optimálnej strednej veľkosti, ktoré rozhryzú aj menšie psy. Vďaka vyváženému pomeru bielkovín a tukov (26/14) je krmivo ideálne pre dospelých psov v bežnej energetickej záťaži, teda pre psov s bežnou aktivitou.

Slovenské krmivo Domovina

Slovenské krmivo Domovina obsahuje 55% čerstvého mäsa v sušenom stave a to hovädzie, bravčové, morčacie mäso s pridaním diviny, kačky, alebo králika. Vďaka týmto trom rôznym variantom môžete svojmu psíkovi krmivo obmieňať bez toho, aby bol vystavený veľkým zmenám a vyhnúť sa tak problémom s trávením. Krmivo je vhodné pre všetky plemená psov, granule sú optimálnej strednej veľkosti, ktoré rozhryzú aj menšie psy. Vďaka vyváženému, vyššiemu pomeru bielkovín a tukov (32/14) je krmivo vhodné pre šteniatka, v období intenzívneho rastu, pre dospelých aktívnych psov, ale aj pre psov s bežnou aktivitou (ak by došlo k nežiaducemu priberaniu je možné upraviť dávku). Taktiež je krmivo ideálne pre gravidné a kojace fenky, ako aj pre psíkov, ktorí trpia podváhou a majú problémy s priberaním.
Návrat hore